• Adres Mustafa Kemal Mah. 2159. Sk. No:4/7 Çankaya/Ankara
  • E-Posta info@bilicisoft.com
  • Telefon 0312 219 48 69
IOS Uygulama

IOS Uygulama

Her geçen gün biraz daha akıllanan cep telefonları, insanların teknolojiyi kullanma alışkanlıklarına yeni bir yön vermeye başlamıştır. Bu yeni yön bilgisayar kullanımını azaltmakta ve mobil uygulamaları ön plana çıkarmaktadır.

Günümüz dünyasında mobil uygulaması olan platformların sadece web servisi ya da bilgisayar uygulaması olan seleflerine göre çok daha başarılı olduğu su götürmez bir gerçektir.

Bu bilgiler ışığında çevrim içi platformlar kullanan iş sahipleri için mobil uygulamalar bir zorunluluk halini almaya başlamıştır.

Bilicisoft olarak bizde müşterilerimizin iş modellerine uygun mobil uygulamalar geliştirerek, hem onların sektördeki yerlerini sağlamlaştırmalarına destek sağlıyoruz hem de mobil çözümlerimizde ki inovasyon çalışmaları ile geleceğe dönük müşteri memnuniyetini sağlamak için yüksek kaliteli çözümler sunma hedefimize doğru emin adımlarla yürüyoruz. 

Apple tabanlı uygulama geliştirme süreçlerinde Bilicisoft markasının tercihi hem İOS he de MacOS için uygulama geliştirmeye imkan tanıyan Swift yazılım dilidir.

Bu platform için geliştirilen tüm yazılımlar MacOS işletim sistemi yüklü olan bir bilgisayarda geliştirilip test edilmektedir. Böylece geliştirme süreçlerinde hem uygulamanın çalışma şekli test edilebilmekte hem de akıcı bir uygulama deneyimi son kullanıcıya sağlanabilmektedir.