• Adres Mustafa Kemal Mah. 2159. Sk. No:4/7 Çankaya/Ankara
  • E-Posta info@bilicisoft.com
  • Telefon 0312 219 48 69
Hibrit Uygulama

Hibrit Uygulama

Her geçen gün biraz daha akıllanan cep telefonları, insanların teknolojiyi kullanma alışkanlıklarına yeni bir yön vermeye başlamıştır. Bu yeni yön bilgisayar kullanımını azaltmakta ve mobil uygulamaları ön plana çıkarmaktadır.

Günümüz dünyasında mobil uygulaması olan platformların sadece web servisi ya da bilgisayar uygulaması olan seleflerine göre çok daha başarılı olduğu su götürmez bir gerçektir.

Bu bilgiler ışığında çevrim içi platformlar kullanan iş sahipleri için mobil uygulamalar bir zorunluluk halini almaya başlamıştır.

Bilicisoft olarak bizde müşterilerimizin iş modellerine uygun mobil uygulamalar geliştirerek, hem onların sektördeki yerlerini sağlamlaştırmalarına destek sağlıyoruz hem de mobil çözümlerimizde ki inovasyon çalışmaları ile geleceğe dönük müşteri memnuniyetini sağlamak için yüksek kaliteli çözümler sunma hedefimize doğru emin adımlarla yürüyoruz. 

Hem android hem de IOS platform için tek bir uygulama geliştirilmesini olanak veren cross platformlar ile hem android hem de IOS’te çalışan mobil uygulamalar müşterilerimiz isterlerine ve ihtiyaçlarına göre geliştirilebilmektedir.

Cross platform için tercih ettiğimiz araç ise Google tarafından geliştirilen kullanıcı arayüz aracı Flutter’dır. Flutter cross platform uygulamaları için dünya devleri tarafından da kabul edilmiş gelişmiş bir çözüm aracı olarak göz doldurmaktadır.