• Adres Mustafa Kemal Mah. 2159. Sk. No:4/7 Çankaya/Ankara
  • E-Posta info@bilicisoft.com
  • Telefon 0312 219 48 69
Android Uygulama

Android Uygulama

Her geçen gün biraz daha akıllanan cep telefonları, insanların teknolojiyi kullanma alışkanlıklarına yeni bir yön vermeye başlamıştır. Bu yeni yön bilgisayar kullanımını azaltmakta ve mobil uygulamaları ön plana çıkarmaktadır.

Günümüz dünyasında mobil uygulaması olan platformların sadece web servisi ya da bilgisayar uygulaması olan seleflerine göre çok daha başarılı olduğu su götürmez bir gerçektir.

Bu bilgiler ışığında çevrim içi platformlar kullanan iş sahipleri için mobil uygulamalar bir zorunluluk halini almaya başlamıştır.

Bilicisoft olarak bizde müşterilerimizin iş modellerine uygun mobil uygulamalar geliştirerek, hem onların sektördeki yerlerini sağlamlaştırmalarına destek sağlıyoruz hem de mobil çözümlerimizde ki inovasyon çalışmaları ile geleceğe dönük müşteri memnuniyetini sağlamak için yüksek kaliteli çözümler sunma hedefimize doğru emin adımlarla yürüyoruz.

Android tabanlı uygulama geliştirmek süreçlerinden Bilicisoft markasının tercih ettiği İDE (Tümleşik Geliştime Platformu) Android Studio’dur.

Bu İDE ile android platformunda geliştirme yapmak için ihtiyaç duyduğumuz Java, C, C++, Kotlin ,XML gibi bütün yazılım dilleri tek bir platformda buluşturulabilmekte ve kullanıcının android tabanlı mobil uygulamadan tüm beklentileri tek bir noktadan oluşturulabilmektedir.

Bu platformun başka bir avantajı da saf android uygulaması geliştirme platformu olmasından dolayı geliştirilen uygulamaların daha akıcı ve hızlı olmasına imkan vermektedir.